wilczyszaniecprzewodnicy.pl

Polski - Wilczy Szaniec Przewodnicy

Przewodnicy po Wilczym Szańcu w Gierłoży
Przewodnicy
po Wilczym Szańcu w Gierłoży
Przewodnicy
po Wilczym Szańcu w Gierłoży
Przejdź do treści
Zapraszamy Państwa do korzystania z usług przewodnickich po byłej wojennej kwaterze Hitlera "Wilczy Szaniec" w Gierłoży. Zrzeszeni w Kole Przewodników Terenowych PTTK w Kętrzynie oferujemy profesjonalne oprowadzanie turystów w języku polskim i w językach obcych.

Ryszard Małkowski
tel. 608 652 501
ryszard39@onet.eu
teren pracy:
Warmia i Mazury, Wilczy Szaniec



Andrzej Masłoń
tel. 511 596 717
andrzej@pomazurach.pl
teren pracy:
Warmia i Mazury, Wilczy Szaniec



Zygmunt Matuszczak
tel. 515 140 828
matuszczak.z@interia.pl
teren pracy:
Warmia i Mazury, Wilczy Szaniec



Marcin Mejłun
tel. 793 952 182
marcinm26@vp.pl
teren pracy:
Warmia i Mazury, Wilczy Szaniec



Waldemar Michałowski
tel. 604 878 825
michwal5@wp.pl
teren pracy:
Warmia i Mazury, Wilczy Szaniec



Elwira Nowicka
tel. 889 926 862
elnow@interia.pl
teren pracy:
Warmia i Mazury, Wilczy Szaniec



Kazimiera Ojdym
tel. 600 116 633
k.ojdym@interia.pl
teren pracy:
Warmia i Mazury, Wilczy Szaniec



Grzegorz Opala
tel. 601 507 492
gop2@go2.pl
teren pracy:
Warmia i Mazury, Wilczy Szaniec



Jan Ostrowski
tel. 601 236 940
janostrowski1@wp.pl
teren pracy:
Warmia i Mazury, Wilczy Szaniec



Łukasz Połubiński
tel. 509 330 712
lukasprzewodnik@interia.pl
teren pracy:
Warmia i Mazury, Wilczy Szaniec



Marcin Puciato
tel. 500 799 154
mpuciato@wp.pl
teren pracy:
Warmia i Mazury, Wilczy Szaniec



Stefan Rawski
tel. 517 405 588
stef_raw@wp.pl
teren pracy:
Warmia i Mazury, Wilczy Szaniec



Mieczysława Sadowska
tel. 600 649 336

teren pracy:
Warmia i Mazury, Wilczy Szaniec



Jarosław Sztabiński
tel. 603 165 636
sztaba70@interia.pl
teren pracy:
Warmia i Mazury, Wilczy Szaniec



Zbigniew Szleszyński
tel. 604 458 615
zibiw64@gmail.com
teren pracy:
Warmia i Mazury, Wilczy Szaniec



Jarosław Zarzecki
tel. 692 234 395
jaroslaw.zarzecki@xl.wp.pl
teren pracy:
Warmia i Mazury, Wilczy Szaniec



Mirosława Żółkowska
tel. 600 353 446
zolkowski@op.pl
teren pracy:
Warmia i Mazury, Wilczy Szaniec



Jan Zduniak
tel. 609 481 371
jan.zduniak@wp.pl
teren pracy:
Wilczy Szaniec



Sławomir Adamkowicz
tel. 510 878 767
slawek.a@poczta.onet.pl
teren pracy:
Warmia i Mazury, Wilczy Szaniec



Ewa Bogdanowicz-Owad
tel. 889 737 270
ewabo2@wp.pl
teren pracy:
Warmia i Mazury, Wilczy Szaniec



Zenobia Borkowska
tel. 510 378 711
borkowska.zenobia@onet.eu
teren pracy:
Warmia i Mazury, Wilczy Szaniec



Joanna Bukowska
tel. 605 531 727
mikes297@wp.pl
teren pracy:
Warmia i Mazury, Wilczy Szaniec



Dorian Burdyło
tel. 697 966 686
kontakt.md8@gmail.com
teren pracy:
Warmia i Mazury, Wilczy Szaniec



Marzena Cwalina
tel. 693 086 691
jaroslaw63@onet.pl
teren pracy:
Warmia i Mazury, Wilczy Szaniec



Karol Cwalina
tel. 795 284 635
karolcharlie407@gmail.com
teren pracy:
Warmia i Mazury, Wilczy Szaniec



Marek Dragun
tel. 601 662 159
maurycy68@interia.pl
teren pracy:
Warmia i Mazury, Wilczy Szaniec



Henryk Dziadek
tel. 606 776 732
henryk.dziadek@wp.pl
teren pracy:
Warmia i Mazury, Wilczy Szaniec



Irena Dziadek
tel. 606 827 755
irenadziadek@wp.pl
teren pracy:
Warmia i Mazury, Wilczy Szaniec



Anna Dziemiańczuk
tel. 606 852 492
anna.dziemianczuk1@wp.pl
teren pracy:
Warmia i Mazury, Wilczy Szaniec



Władysława Filipczuk
tel. 606 224 132
wlfi@wp.pl
teren pracy:
Warmia i Mazury, Wilczy Szaniec, Suwalszczyzna



Rościsław Grygorczyk
tel. 660 095 983

teren pracy:
Warmia i Mazury, Wilczy Szaniec



Krzysztofa Jasowicz
tel. 506 948 706
kjasowicz@gmail.com
teren pracy:
Warmia i Mazury, Wilczy Szaniec



Ryszard Kołaciński
tel. 503 183 045
ryszard.kolacinski@gmail.com
teren pracy:
Warmia i Mazury, Wilczy Szaniec



Jadwiga Korowaj
tel. 601 677 202
jagoda10@poczta.onet.pl
teren pracy:
Warmia i Mazury, Wilczy Szaniec



Dorota Korpalska
tel. 604 141 918
dorotakorpalska@wp.pl
teren pracy:
Warmia i Mazury, Wilczy Szaniec



Teresa Kowalewska
tel. 507 721 224
teresako@poczta.onet.pl
teren pracy:
Warmia i Mazury, Wilczy Szaniec



Wojciech Kozioł
tel. 603 667 894
kozlak1@interia.pl
teren pracy:
Warmia i Mazury, Wilczy Szaniec



Elżbieta Kozłowska
tel. 505 680 625
elzbietakozlowska_908@o2.pl
teren pracy:
Warmia i Mazury, Wilczy Szaniec



Ryszard Krupa
tel. 503 895 828
ryszard.krupa@wp.pl
teren pracy:
Warmia i Mazury, Wilczy Szaniec



Iwona Krzyszkowska
tel. 600 742 163
hexe16@wp.pl
teren pracy:
Wilczy Szaniec



Monika Kurtinaitis
tel. 795 816 635
monika.kurtinaitis@gmail.com
teren pracy:
Warmia i Mazury, Wilczy Szaniec



Joanna Małkiewicz
tel. 511 734 526
estrea@wp.pl
teren pracy:
Warmia i Mazury, Wilczy Szaniec


Wróć do spisu treści